Chcete zhubnout a nemáte vůli? Donutíme Vás a to pouze za 49 kč týdně.

O nás

Jmenuji se Lucie Friedrichová a budu se snažit Vám co nejvíce pomáhat ve Vašem rozhodnuti zhubnout. Byla bych moc šťastná, kdyby se Vám to povedlo zlomit, tak jako mně.

Vždy jsem byl spíše silnější a vymlouvala jsem se na dědičnost- vždyť rodiče taky nejsou žadní hubeňouři). Jím jako ostatní a oni jsou hubení- ten svět je ale nespravedlivý! Je pravda, ze metabolismus a dědičnost hrají svou roli. Podstoupila jsem mnoho diet a kurzu- už jsem byla chytřejší než všichni ostatní (podotýkám ti hubeni) a stále nic!!...

Až jsem se dostala k německému kurzu E-Abmagerung , který je založen na nekompromisní tvrdé kontrole a začala jsem si psát, co sním, jak se pohybuji a dalších zásadách, které jsou v našem programu. A ejhle, když jsem tento program i s jeho radami a tipy dodržela 10 kg bylo dole. (ani to nebolelo- jen trosicku:-)

Nyní jsem v krásném období mateřství a musím říci, že ač jsem během těhotenství přibrala 16 kg (pro miminko to nej) už jsem zase jako předtím.

Moc se na Vás těším a opravdu jsem přesvědčená, že to co nabízíme funguje a není to žádná hra na zázračné prostředky.

Recept týdne

Řecký salát

Řecký salát

2 papriky
3 rajská jablíčka
1 čerstvá okurka
100g řeckého sýru feta
pár kapek olivového oleje
troška vinného octa
100ml vody
100g kuřecích prsíček
sůl
oregáno
špetka cukru

Postup: Prsíčka osolíme, přidáme oregáno  a upečeme na sucho v alobalu, pak smícháme s na kostičky nakrájenou zeleninou zalijeme vodou s octem cukrem a olejem.
Dobrou chuť

Doporučujeme

EduCity
Vzdělávání podle Vašich představ: